הקמת חנות אונליין לפי הספר

עידן האיקומרס התחיל כבר מזמן, אבל משבר הקורונה העולמי רק האיץ את ההתפתחות שלו והפך את המסחר המקוון לדרך המועדפת על אנשים רבים לביצוע הקניות שלהם.

הקמת חנות אונליין לפי הספר

למרות זאת, בעלי עסקים רבים עדיין לא פתחו חנות אונליין, בעיקר בגלל חוסר הבנה בתחום וחששות שונים מהתהליך.

מי שמכיר את הפלטפורמה יודע, כי מדובר על אחת הדרכים הנוחות, הנעימות והקלילות ביותר לעשות עסקים, שכבר אי אפשר להתעלם ממנה. אז מהם השלבים להקמת חנות אונליין?

בחירת פלטפורמה לפתיחת החנות

בחירת פלטפורמה היא קצת כמו בחירה בין קניון מסחרי אחד לקניון מסחרי אחר, או בכלל פתיחה של חנות עצמאית, שנמצאת על אחד הרחובות בעיר. כך גם בדיגיטל - אפשר לפתוח חנות אונליין עצמאית, או דרך אמזון, איביי, ווקומרס ועוד. כל פלטפורמה מציעה יתרונות וחסרונות משלה ולכן כדאי להכיר את האפשרויות לפני שבוחרים.

תבנית מוכנה או חנות בהתאמה אישית?

במסגרת פלטפורמה קיימת, או במסגרת חנות עצמאית, אתם יכולים לבחור בין תבנית מוכנה, לתוכה אתם יכולים להכניס את התוכן שלכם, או לבנות חנות בהתאמה אישית - מאפס, בעזרת בעלי מקצוע. לשתי האפשרויות יש יתרונות וחסרונות (כמו כל דבר בחיים), אבל בכל מקרה, כדאי מאוד לבחור בפורמט חנות המאפשר לכם להתפנות לטיפול במכירות ובשירות לקוחות, עזבו את הבאגים לאנשי מקצוע.

אפיון קהל יעד

זהו צעד חיוני בכל פתיחה של כל עסק מכל סוג. בעת הקמת חנות אונליין, אתם צריכים לדעת מי הקהל העיקרי שלכם, כדי לבחור את הפלטפורמה המתאימה לו ביותר, את העיצוב המתאים, את ממשק המשתמש הרלוונטי ואפילו כדי לפרסם את החנות שלכם במקומות הנכונים באינטרנט.

סליקה משתלמת ובטוחה

תחום הסליקה עשוי להיות מורכב, אם אתם צריכים לבחור בעצמכם את חברת הסליקה, את החבילה המתאימה לכם ואת רמת האבטחה. לכן, כדאי לבחור את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם, שתאפשר לכם לקבל תמיכה במקרה הצורך, שתאפשר לכם לסלוק סוגים שונים של כרטיסי אשראי ושיש לה רמה מאוד גבוהה של אבטחה.

רמת אבטחה גבוהה של האתר, ,תגן גם על העבודה הקשה והכסף שהשקעתם כדי לבנות את החנות מלכתחילה ולכן כדאי להשקיע בנושא.

תמיכה ואחסון של האתר

אלמנט נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא נושא האחסון. חשוב לוודא כי פלטפורמות וחברות שונות להקמת חנויות אונליין מציעות, נוסף על הקמת חנות אונליין גם אחסון כן שירות תמיכה בחבילה אחת. ככה אין לכם צורך להתחיל לחפש פתרון אחסון ושירות תמיכה בנפרד.

לסיכום

הקמת חנות אונליין יכולה להיות פעולה קלה, מהירה ואפקטיבית. אתם יכולים לבחור בין אינספור האפשרויות, הקיימות כדי לתת מענה לצרכים שלכם בתור בעלי עסקים, שרוצים להקים חנות אונליין.
רוצים לגלות איך אנחנו יכולים לעזור לכם להקים חנות וירטואלית משגשגת, במהירות ובקלות? דברו איתנו!